А) 720-ның 80-ге бөліндісі 268 бен 196-ның айырмасына тең: ә) 438 бен 40-тың көбейтіндісі 9806 мен

8514 -тің косындысына тең. Олар тура ма? Тексер.

Ответы на вопрос

Отвечает Феєр Машка.
А)720/80=9 268-196=72 тен емес
ә)438*40=17520  9806+8514=18320 тен емес