Өрнек құра және оның мәнін тап: 600 және 300 сандарының айырмасына 200-ді қос; 600 бен а-ның

айырмасына 200-ді қос мұндағы а=600; 0.

Ответы на вопрос

Отвечает Дельмухаметов Данила.
600-300+200=500
600-600+200=200
600-0+200=800
РАХМЕТ!!!