Өрнек түрінде жазыңыз யemini2400 және 100 қосындысы<v -ът momx soo2400 және 140 айырмасы:2400

және 100 көбейтіндісі2400 және 100 бөліндісі3buc(b-5):(c+d)2400 100Зb және C қосындысы2400*10024СМ. 100ржане с айырмасыbжәне с көбейтіндісіbжәне с бөліндісіd және 4-с көбейтіндісіb-5 және с бөліндісі2400 110​

Ответы на вопрос

Отвечает Лисеев Стас.

Ответ:

2400 және 100 қосындысы:2400+100=2500

2400 және 140 айырмасы:2400-140=2260

2400 және 100 көбейтіндісі:2400×100=240000

2400 және 100 бөліндісі:2400÷100=24