ПРОШУ СДЕЛАЙТЕ УРАВНЕНИЯ, СРОЧНО!! (21/41-x)+3/41=20/41


Ответы на вопрос

Отвечает Танян Евгений.

Ответ:     4/41.

Пошаговое объяснение:

(21/41-x)+3/41=20/41;

21/41-x = 20/41 - 3/41;

21/41-x = 17/41;

x=21/41 - 17/41;

x=4/41.

Отвечает Кириченко Дима.

Ответ:

x = 4/41

Пошаговое объяснение:

Давайте розв'яжемо це математичне рівняння:

(21/41 - x) + 3/41 = 20/41

Спершу віднімемо 3/41 з обох боків рівняння, щоб виділити термін "(21/41 - x)" на лівому боці:

(21/41 - x) = 20/41 - 3/41

Тепер віднімемо (20/41 - 3/41), щоб обчислити правий бік рівняння:

(21/41 - x) = 17/41

Тепер від'ємемо 21/41 з обох боків рівняння, щоб отримати значення "x" на лівому боці:

-x = 17/41 - 21/41

-x = (-4/41)

Для отримання значення "x", домножимо обидва боки на -1:

x = 4/41

Отже, розв'язок цього рівняння:

x = 4/41