(3x+y)2=? Пожалуйста решение


Ответы на вопрос

Отвечает Смычник Кирилл.

Ответ:

Для піднесення виразу (3x + y) до квадрату, вам потрібно помножити його сам на себе:

(3x + y)^2 = (3x + y) * (3x + y)

Використовуючи формулу розкладу квадрату суми, отримаємо:

(3x + y)^2 = (3x)^2 + 2(3x)(y) + (y)^2

Це дорівнює:

9x^2 + 6xy + y^2

Отже, вираз (3x + y)^2 дорівнює 9x^2 + 6xy + y^2.

Пошаговое объяснение:

Отвечает Зайцев Олег.

Ответ:      9x^2+6xy+y^2.

Пошаговое объяснение:

(3x+y)^2=9x^2+2*3x*y+y^2 = 9x^2+6xy+y^2.