Іринка прочитала спочатку 0,2 всієї книжки, а потім 40% залишку, після чого залишилось прочитати 24

сторінки. Скільки сторінок у книзі?

Ответы на вопрос

Отвечает Горбань Юрий.

Ответ:

50

Пошаговое объяснение:

1 це вся книга.

0.2 прочитала спочатку

1-0.2=0.8 залишок.

від 0.8 прочитала 40% дізнаємося скільки ж це

0.8-100% залишку

х-40%

х=0.8*40:100=0.32.

1-0.2-0.32=0.52 це і є той залишок котрий дорівнює 24 сторінкам.

залишилося дізнатися головне-скільки ж сторінок було всього в книжці

0.48-24сторінки

1-х сторінок

х=1*24:0.48=50 сторінок

відповідь: в книзі було 50 сторінок