Домашня задача Іринка за 7 днів прочитала 63 сторінки, а Оля за 3 дні прочитала 24 сторінки книжки.

На скільки більше за один день прочитала сторінок Іринка, ніж Оля

Ответы на вопрос

Отвечает Александрова Дарья.

Відповідь:

Покрокове пояснення:

1) 63:7= 9 (ст.) - прочитала  Іринка за 1 день

2) 24 :3 = 8 (ст.) - прочитала Оля за 1 день

3)  9-8= 1 (ст.)

Відповідь:  на 1 сторінку більше за один день прочитала Іринка, ніж Оля