довжина прямокутника дорівнює 28см, що у чотири рази більше за ширину. знайди периметр і площу

цього прямокутника​

Ответы на вопрос

Отвечает Носонова Алиса.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Позначимо довжину прямокутника як "Д" і ширину як "Ш". За відомістю, "Д" дорівнює 28 см і є у чотири рази більше за "Ш". Тобто:

Д = 4Ш

Ми також можемо використовувати формулу для периметра (P) прямокутника:

P = 2(Д + Ш)

Підставимо вираз для "Д" з відомості:

P = 2(4Ш + Ш)

Тепер обчислимо периметр:

P = 2(5Ш) = 10Ш

Ми також можемо визначити значення "Ш", поділивши довжину на 4:

Ш = Д / 4 = 28 см / 4 = 7 см

Тепер, знаючи ширину, ми можемо обчислити периметр:

P = 10Ш = 10 * 7 см = 70 см

Тепер обчислимо площу (S) прямокутника:

S = Д * Ш = 28 см * 7 см = 196 см²

Отже, периметр цього прямокутника дорівнює 70 см, а площа - 196 см².