Як вирішити цю задачу «Скильки в Україні ботанічних садів і скільки дендрологічних парків, якщо

всього їх 34, причому дендрологічних парків на 10 менше, ніж ботанічних садів?»

Ответы на вопрос

Отвечает Белозёрова Юлия.

Ответ:

Нехай х - ботанічних парків, тоді

дендрологічних – (х-10) парків.

Складемо рівняння :

х+х-10 = 34

2х = 34 +10

2х = 44

х = 44:2

Отже - х = 22 ботанічних парків , а х=22-10 = 12 дендрологічних парків .

Відповідь: В Україні 22 ботанічні та 12 дендрологічних парків.