10. Скільки в Україні ботанічних садів і скільки ден- дрологічних парків, якщо всього їх 34,

причому Дендрологічних парків на 10 менше, ніж ботанічних садів? gle 7

Ответы на вопрос

Отвечает Нестёркина Настя.

Ответ:

22 - ботанических,

12 - дендрологических.

Пошаговое объяснение:

Всего - 34 парка,

дендрологических - ? на 10 < ,

чем ботанических - ?

Пусть ботанических - х парков, тогда

дендрологических - (х-10) парков.

Уравнение:

х+х-10=34

2х=34+10

2х=44

х=44:2

х=22 (ботанических парка)

22-10=12 (дендрологических парков)

Ответ: в Украине 22 ботанических и 12 дендрологических парков.