Марічка за 2 дні пройшла 18 км. Першого дня вона пройшла 4/9 усієї відстані, а другого дня —

решту. Укажи, скільки кілометрів пройшла Марічка другого дня

Ответы на вопрос

Отвечает Зубова Ксюха.

Ответ:

10 км

Пошаговое объяснение:

4/9 * 18 = 8 (км) пройшла першого дня

18 - 8 = 10 (км) другого дня