На одній полиці 36 книжок, а на другій на 18 книжок більше.Скільки книжок на двох полицях?


Ответы на вопрос

Отвечает Пономарь Натали.

Ответ:

1) 36 + 18 = 54 (книж.) - на другій полиці .

2) 36 + 54 = 90 (книж .) - на двох полицях разом .

Відповідь : 90 книжок на двох полицях.

Отвечает Кабдагулов Эльдар.

Ответ:

90

Пошаговое объяснение:

36+18=54

36+54=90

вот держи