На одній полиці розмістили m книжок, на іншій - на 7 книжок більше. Скільки книжок знаходиться на

двох полицях?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пирогова Софья.
Перша полиця m книг
Друга m+7
Разом m+m+7=2m+7
Отвечает Марчук Ульна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1)m+7=x(кн.)— на іншій полиці;

2)x+m=f(кн.)

Відповідь: f книжок знаходиться на двох полицях.