На двоих озерах було порівну качок.Коли з першого озера відлетіло 29 качок,а з другого 11 качок,то

на першому озері залишилося в 7 разів менше качок,ніж на другому.Скільки качок було на кожному озері спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Василина.

Перше озеро - -29 качок, але на 7 разів менше ніж на другому

Друге озеро - -11 зачок

Спочатку - ?

Нехай на першому озері буде (х-29) качок. Тоді на іншому (х-11) качок. Маємо рівняння:

(х-11)/(х-29)=7

х-11=7*(х - 29)

х-11=7х-203

7х-х=203-11

6х=192

х=192/6

х=32

Відповідь: 32 качки на кожному озері.

Отвечает Ким Наина.

Ответ:

32 утки

Пошаговое объяснение:

На 1 озере = на 2 озере = х уток


7(х - 29) = х - 11

7х - 203 = х - 11

7х - х = -11 + 203

6х = 192

х = 192 : 6

х = 32