Турист за 2 год пройшов 8 км. Скільки кільки кілометрів він пройде за 3 год, якщо рухаметься з

такою самою швидкість

Ответы на вопрос

Отвечает Шибина Анжелика.
Якщо турист за 2 год пройшов 8 км з такою самою швидкістю, то швидкість його руху можна визначити, розділивши пройдену відстань на час:

Швидкість = Відстань / Час = 8 км / 2 год = 4 км/год.

Тепер, щоб знайти, скільки кілометрів турист пройде за 3 год, ми можемо використати формулу

Відстань = Швидкість * Час.

Відстань = 4 км/год * 3 год = 12 км.

Таким чином, турист пройде 12 кілометрів протягом 3 год, якщо рухатиметься з такою самою швидкістю.
Отвечает Макарова Анжелика.

Ответ:

12км

Швидкість туриста v=S/t

v=8/2=4 км/г

якщо t=3 години, то S=v*t=4*3=12км