В сім'ї троє дітей, добуток віку яких становить 72. Якщо найстарша дитина вдвічі доросліша за

наймолодшу, то скільки років кожній дитині!

Ответы на вопрос

Отвечает Лысенко Александр.

Ответ:

3,4,6

Пошаговое объяснение:

x - вік наймолодшої дитини

y - вік  середньої дитини

2x - вік найстаршої дитини

x<y<2x

x, y∈N

x\cdot y\cdot 2x=72\\\\2x^2y=72\ \ \ |:2\\\\x^2y=36\\\\y=\frac{36}{x^2}

х² - дільник 36

x²=1; x=1;  y=36/1=36; 2x=2 - неправильно, бо так повинно бути x<y<2x

x^2=4;  x=2;  y=36/4=9; 2x=4 - неправильно, бо так повинно бути x<y<2x

x^2=9;  x=3, y=36/9=4;   2x=6 - правильно