записати вирази та обчислити их значення. Участку чисел 48 i 8 зменшити у 2 рази. Добуток чисел 3 i

8 збiльшити на 27

Ответы на вопрос

Отвечает Стромов Алексей.
(48:8):2=6:2=3                                                                                                  (3*8)+27=24+27=51