Записати вирази та знайти їх значення , 1)різницю чисел 90 і 18 зменшити у 9 разів 2)збільшити на

40 на добуток чисел 9 і 6 , 3)частину чисел 81 і 9 зменшити в 3 рази 4)знайти суму часткою чисел 72 і 8 та 45 і 9

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.
1)90-18:9=
2)я не знаю что такое добуток с русского
3)81+9:3=
72+8+8+45+9=