на фарбування 1 м2 підлоги витрачено 150 г фарби. Скільки подрібно кг фарби , щоб пофарбувати

підлогу, розміри якої на плані з масштабом 1:50 дорівнюють 11 см Х 8.8 см?

Ответы на вопрос

Отвечает Полковников Александр.
Реальні розміри підлоги: 0.11*50=5.5м, 0.088*50=4.4м.
Тоді площа  = 5.5*4.4 = 24.2 м2. Фарби потрібно:
0.15*24.2 = 3.63 кг = 3 кг 630 г.