• 633. Класну кімнату на плані з масштабом 1: 50 зображено прямокутником з розмірами 8 см і 12 см.

Скільки кілогра- мів фарби потрібно для того, щоб пофарбувати підлогу цієї кімнати, якщо на 1 м2 підлоги витрачається 0,2 кг фарби?​

Ответы на вопрос

Отвечает Король Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 8 * 50= 400 см= 4 м ширина класної кімнати в натурі

2) 12 * 50 = 600 см= 6м довжина класної кімнати в натурі

3) 4* 6 = 24 м² площа класної кімнати

1м² - 0,2 кг

24м² - х кг

х= 24* 0,2= 4,8 кг фарби потрібно для того, щоб пофарбувати підлогу цієї кімнати