Допоможіть срочно!!! Підлога в кімнаті має форму прямокутнику зі стороною 3,5 і 4 м. Для фарбування

1 м2 підлоги потрібно 0,2 кг фарби, 1 кг фарби коштує 150 грн. Скільки грошей витратять на фарбу, щоб пофарбувати підлогу цієї кімнати? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Лебедева Полина.

Площа підлоги кімнати:

S = 3,5 м * 4 м = 14 м²

Кількість фарби, необхідна для фарбування підлоги:

m = S * 0,2 кг/м² = 2,8 кг

Вартість 1 кг фарби:

150 грн

Вартість необхідної кількості фарби:

m * 150 грн/кг = 2,8 кг * 150 грн/кг = 420 грн

Отже, на фарбування підлоги цієї кімнати витратять 420 грн.