Для фарбування підлоги в кімнаті, розміри якоï 3,5 м х 4 м потрібно 1,4 кг фарби. Скільки

кілограмів фарби потрібно для фарбування підлоги в кімнаті, розміри якої 4,5 м х 5 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Кривова Яна.

Ответ:

2.25 кг

Пошаговое объяснение:

S₁=3,5*4=14 м²

на 1м² потрібно 1,4:14=0,1 кг краски

S₂=4,5*5=22,5 м²

краски потрібно

22,5*0,1=2,25 кг