Підлога в кімнаті має форму прямокутника, розміри якого 4,6 м і 3,5 м. Для фарбування 1 м2 підлоги

необхідно 250 г фарби, а 1 кг фарби коштує 24 грн. Скільки грошей витратять на фарбу, щоб пофарбувати підлогу в кімнаті? Поясни розв'язок.

Ответы на вопрос

Отвечает Макеев Матвей.

Ответ:

96,6 грн

Пошаговое объяснение:

250г = 0,25 кг

1) 4,6 * 3,5 = 16,1 (м²) - площадь пола

2) 16,1 * 0,25 = 4,025 (кг) - требуется краски

3) 4,025 * 24 = 96,6 (грн) - потратят на краску

96,6грн = 96 гривен 60 копеек