З ділянки зібрали 4 ящики помідорів по 8 кг у кожному та 5 ящиків огірків по 9 кг у кожному.Скільки

всього килограмів овочів зібрали?

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.
1)8*4=32 кг помидоров собрали                                                                        2)9*5=45 кг огурцов собрали                                                                             3)32+45=77 кг овощей собрали всего