з однієї ділянки зібрали 62 ящики помідорів, а з другої 57 таких самих ящиків. З другої ділянки

зібрали на 45кг меньше, ніж з першої. скільки кілограмів помідорів зібрали з кожної ділянки?

Ответы на вопрос

Отвечает Luzina Nadezhda.

х-кг помидоров в каждом ящике

62х-57х=45

5х=45

х=45:5

х=9кг помидоров в каждом ящике

62*9=558кг помидоров собрали с первого участка

57*9=513кг помидоров собрали со второго участка

 

558-513=45кг разница