Катер пройшов за течією 36 км і проти течії 48 км, витративши на весь шлях 6 год. Яка швидкість

руху катера в стоячій воді, якщо швидкість течії становить 3 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Максименко Артем.
36/(x+3) +48/(x-3)=6
6/(x+3)+8/(x-3)=1
x²-9=6x-18+8x+24
x²-14x-15=0
x=15                        x=-1 не является решением задачи

ответ :  15 км/год