6 Моторний човен за 2 год руху за течією річки та 5 годруху проти течії пройшов 120 км. За 7 год

руху протитечії він пройшов на 52 км більше, ніж за 3 год руху затечією. Знайдіть швидкість човна за течією та йогошвидкість проти течії.​

Ответы на вопрос

Отвечает Юрова Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

x - скорость лодки по течению, км/ч.

y - скорость лодки против течения, км/ч.

Система уравнений:

2x+5y=120              |×3

7y-3x=52                 |×2

6x+15y=360

14y-6x=104

6x+15y+14y-6x=360+104

29y=464

y=16 км/ч - скорость лодки против течения.

2x+5·16=120

2x=120-80

x=40/2=20 км/ч - скорость лодки по течению.