З 21 кг залізної руди добули 7 кг заліза . склільки кг заліза можна добути з 54 кг такої руди


Ответы на вопрос

Отвечает Данцевич Валентин.
Розв*яжемо задачу арифметично по діям, а потомім складемо вираз.             1) 21:7=3 ( кг) треба залізної руди, щоб добути 1 кг заліза;                                 2) 54:3=18 (кг) заліза можна добути з 54 кг руди.                                              Вираз: 54:(27:7)=18 (кг) заліза.                                                                          Відповідь: 18 кг заліза.