Для того щоб добути 7 кг заліза, витратили 21 кг залізної руди. Скільки кілограмів заліза можна

одержати з 54 кг такої руди?

Ответы на вопрос

Отвечает Беляева Анастасия.

21/x=3

x=21/3 

54/3=18 кг железа

54/ 921/3)=18 кг

Отвечает Онешко Ульяна.

1)21:7=3(кг)
2)54:3=18(кг)