Автомобіль їхав однакову кількість годин грунтовою і асфальтовою дорогами і проїхав 440 км.

Швидкість автомобіля на грунтовій дорозі 36 км/год, а на асфальтовій - 74 км/год. Скільки кілометрів проїхав автомобіль грунтовою і скільки - асфальтовою дорогою?

Ответы на вопрос

Отвечает Лопаткова Диана.
36+74=110 км/год
440:110=4 год
4*36=144 км
4*74=296 км
Отвечает Добрынина Катя.
(74+36):2=110:2=55 (км/ч) средняя скорость
440:55=8 (ч) ехал всего
8:2=4 (ч) ехал по грунтовке и столько же по асфальту
36*4=144 (км) по грунтовке
74*4=296 (км) по асфальту
Ответ: по грунтовке 144 км, по асфальту 296 км