Гонщик їхав дві години зі швидкістю 120 км/год і годину зі швидкістю 90 км/год. Знайдіть

середню швидкість автомобіля під час гонки. (очень срочно) дам 20 балов

Ответы на вопрос

Отвечает Махортов Пашенька.
1) 120 * 2 = 240 км - проехал за 2 часа
2) 90 * 1 = 90 км - проехал за час
3) 240 + 90 = 330 км - весь путь
4) 2 + 1 = 3 ч - все время в пути
5) 330 : 3 = 110 км/ч - средняя скорость

Ответ: 110 км/ч