У Сергійка 35 календариків , що на 12 менше, ніж в Оленки , а у Махайлика на 24 більше , ніж у

Сергійка й Оленки разом . Скільки календариків в Оленки? Скільки календариків у Сергійка й Оленки разом ? Скільки календариків в дітей разом? Написати тільки відповідь рзв'язання не треба

Ответы на вопрос

Отвечает Еникеев Данил.
У Оленки 35+12=47
Сергійко й Оленка 35+47=82
Разом - 82+24+82=188