3)№38. У Сергійка 35 календариків, що на 12 менше, ніж у Оленки, а у Михайлика - на 24 більше, ніж

у Сергійка і Оленки разом. Скільки календариків у трьох дітей разом?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кузьмичёва Татьяна.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

35+12=47 календариков у Оли

47+35=82 календарика у Оли и Сергея вместе

82+24=106 календарика у Миши

35+47+106=188 календариков у трёх детей вместе