У шафi на чотирьох полицях стоять книжки,по 7 книжок на кожнiй полицi.Скiльки всього книжок у шафi?

Склади та розв*яжи оберненi задачi

Ответы на вопрос

Отвечает Маляров Саня.
1 задача:7•4=28(кн.)-всього у шафі.
2 задача:28:7=4(пол.)-полиці
3 задача:28:4=7(кн.)-на кожній полиці.