На першiй полицi утричi бiльше книг,нiж на другiй.Коли з першой полицi заняли 8 книг,а на другу

поклали 32 книжки,то на обох полицях iх стало порiвну.Скiльки книг було на кожнiй полицi спочатку. Помогите пожалуйста умоляю​

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

3х на першій полиці, х на другій.

3х - 8 = х + 32

2х = 40

х = 20 на другій

3 × 20 = 60 на першій