ПОЖАЛУЙСТА ПОМОГИТЕ На першiй полицi утричi бiльше книг,нiж на другiй. Коли з першоï полицi зняли

8 книг, а на другу поклали 32 книжки, то на обох полицях ïх стало порiвну. Скiльки книг було на кожнiй полицi спожатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Погасий Артем.

Ответ:

На першій - 60 книг

На другій - 20 книг

Пошаговое объяснение:

На першій: 3х

На другій: х

3х-8=х+32

3х-х=32+8

2х=40

х=20 на другій

3х=3*20=60 на першій