Діаметр кола дорівнює 30 см.Знайдіть площу круга,обмеженого цим колом (число П округліть до сотих)


Ответы на вопрос

Отвечает Суслина Елизавета.
Довжина L=2Пr
Діаметр D= 2r
Радіус r= D/2
Площа S= Пr^2
П ~=3,14

r= D/2= 30/2= 15 cм
S= Пr^2= 3,14• 15^2= 706,5см кв

Відповідь: площа кругу обмеженого колом 706,5см кВ