Учитель написав на дошці натуральне число. Учень помножив його на 8, потім додав 35 і в результаті

отримав 195. Яке число було написано на дошці спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Лесничий Рома.
X * 8 + 35 = 195
x = 195 - 35
x = 160
x = 160 / 8
x = 20
Відповідь: задумане число 20