Екі бидонға 8,9 л май құйылды.Бірінші бидонға құйылған май екінші бидонға құйылған майдан 2,5 л

артық. Екінші бидонға неше литр май құйылды?

Ответы на вопрос

Отвечает Брайко Денис.
1-бидон - х+2,5
2-бидон - х
х+2,5+х=8,9
2х=8,9-2,5
2х=6,4
х=3,2

3,2+2,5=5,7

бірінші бидонда - 5,7 л
екінші бидонда - 3,2 л