діагоналі паралелограма дорівнюють 17см. і 19см., а його сторони відносяться як 2:3. чому дорівнює

периметр паралелограма?

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнова Аня.
Параллелограмм АВСД, АС=19, ВД=17, АВ/ВС=2/3, АС в квадрате+ВД в квадрате=2*(АВ в квадрате+ВС в квадрате), АВ=2х, ВС=3х, 361+289=26*х в квадрате, х=5, АВ=2*5=10, ВС=3*5=15, периметр=2*(АВ+ВС)=2*(10+15)=50