Довжина рамки для портрета на 20 см більша від її ширини. Знайти довжину рамки , якщо сума довжин

чотирьох її сторін 3 м 60 см

Ответы на вопрос

Отвечает Юдина Алина.
Пусть ширина это Х см, тогда длина = Х + 20
3м 60 см = 360 см
(х + 20) + х + (х +20) + х = 360
4х = 320
х = 80 - ширина рамки
80+20= 100 длина рамки