Знайти площу трикутника , в якому дві сторони дорівнюють 5см 12си а кут міжтними 45°


Ответы на вопрос

Отвечает Погорельский Вадим.
S =  \frac{1}{2} \cdot  a\cdot b \cdot \sin \alpha =\frac{1}{2} \cdot  5\cdot 12 \cdot  \frac{ \sqrt{2} }{2}  =15 \sqrt{2}

Ответ: 15√2 см²