1. На трьох полицях стояло 110 книжок, причому на першій полиці було в 2 рази більше книжок, ніж на

другій, і на 5 книжок більше, ніж на третій. скільки книжок стояло на кожній полиці?

Ответы на вопрос

Отвечает Квяткевич Никита.
Х вторая полка
2х первая
2х-5 третья
х+2х+2х-5=110
5х=115
х=23 книги вторая полка
23*2=46 книг первая
46-5=41 книга третья