З однiеi лiсовоi дiлянки зiбрали 39 мешкiв жолудiв,а з другоi дiлянки 16 таких мешкiв,присоски з

першоi ,дiлянки зiбрали на 322кг жолудiв Бiльше,нiж з другоi.Скiльки кiлограмiв жолудiв з кожноi дiлянки окремо?

Ответы на вопрос

Отвечает Бехтер Кристина.
1д.-39м.ж,на 322кг більше ніж на 2д,?кг
2д.-16м.ж,?кг
                                           Розв'язання
1)39-16=23(м.)-322кг.
2)322:23=14(кг)-у 1 мішку.
3)39*14=546(кг)
4)16*14=224(кг)
Відповідь:з 1 ділянки зібрали 546 кг,з 2 224 кг.