З дiлянки зiбрали 24 кг огiркiв,помiдорiв 18 кг,а капусти стiльки,скiльки огiркiв i помiдорiв

разом.Скiльки кiлограмiв овочiв всього зiбрали з дiлянки.

Ответы на вопрос

Отвечает Панов Данил.

Ответ:

Капусти зібрали 24+18=42 кг

Всього овочів зібрали 24+18+42=84 кг

Пошаговое объяснение:

Отвечает Смирнов Евгений.
24+18=42


Рсраовасосрсррмимиимо