До магазину завезли 540 кг огiркiв,помiдорiв i картоплi причому помiдорiв було у 2 рази бельше нiж

огiркiв а картоплi стiльки скiльки помiдорiв i огiркiв разом. Скiльки кiлограмiв огiркiв завезли до магазину. Помогите!))

Ответы на вопрос

Отвечает Борисов Данил.
1)540×2=1080—помидоры
2)540+1080=1620–разом и это также картошка
3)1620–1080=540—огурцы