до млина привезли58мішків пшениці й 38мішків жита.Пшениці пртвезли на 8ц більше ніж жита.Скільки

окремо кілограмів жита й пшениці привезли,якщо всі мішки із зерном мали однакову масу?

Ответы на вопрос

Отвечает Шахалевич Арина.
58 - х+8
38 - х
х+х+8=38+58
х+х+8=96
2х+8=96
2х=96-8
2х=88
х=88:2
х=44(жито)
44+8=52ц (пшениця)
Відповідь :44ц жита, 52ц пшениці
В кг сама переведеш