До млина привезли 58 мішків пшениці й 38 мішків жита.Пшениці привезли на 8 ц більше ніж

жита.Скільки окремо кілограмів жита й пшениці привезли якщо всі мішки із зерном мали однакову масу?

Ответы на вопрос

Отвечает Сагидулдинова Нурай.
58-38=20 мішків пшениці привезли більше
8ц=800 кг,тому
800:20=40 кг вага одного мішка
58*40=2320 кг привезли пшениці
38*40=1520 кг привезли жита
==================================