До млина привезли 58 мішків пшениці й 38 мішків жита. пшениці привезли на 8 ц більше ніж

жита.Скільки окремо кілограмів жита і пшениці привезли якщо всі мішки із зерном мали однакову масу

Ответы на вопрос

Отвечает Станько Макс.
1)58-38=20(м)-рiзниця
8ц=800кг
2)800÷20=40(кг)-в одному мiшку
3)58×40=2320(кг)-привезли пшеницi
4)38×40=1520(кг)-привезли жита