До млина привезли 58мішків пшениці й 38мішків жита.Пшениці привезли на 16ц більше,ніж жита.Скільки

окремо кілограмів жита і пшениці завезено,якщо всі мішки із зерном мали однакову масу?

Ответы на вопрос

Отвечает Филатова Валерия.
16 ц=1600кг
1)58-38=20 мішків різниця
2)1600:20=80 кг вага одного мішку
3)80*58=4640 кг пшениці
4)80*38=3040 кг жита
===================